Geologische Vereniging Mente et Malleo

 

@ NGV-AFDELINGEN & WERKGROEPEN

 

NGV Afdeling Limburg: https://geologie.nu/regionaal/ngv-afdeling-limburg-homepage/

NGV Afdeling Maaswaarden: https://geologie.nu/regionaal/ngv-afdeling-maaswaarden-homepage/

NGV Afdeling Ment et Malleo: https://www.mente-et-malleo.nl/

NGV Afdeling Twente: https://geologie.nu/regionaal/ngv-afdeling-twente-homepage/

NGV Afdeling Utrecht en 't Gooi: https://geologieutrecht.nl/

Werkgroep Fossielen Regio Wageningen: http://www.werkgroepfossielenwageningen.nl//

NGV Afdeling West Friesland: https://geologie.nu/regionaal/ngv-afdeling-west-friesland-homepage/

NGV Afdeling Winterswijk: https://geologie.nu/regionaal/ngv-afdeling-winterswijk-homepage/

NGV Afdeling Zwolle: https://geologie.nu/regionaal/ngv-afdeling-zwolle-homepage/

 

NGV Werkgroep Cephalopoden: http://www.geologienederland.nl/werkgroep-cephalopoden.html

NGV Werkgroep zwerfstenen: https://zwerfstenenstudiegroep.wordpress.com/